• x Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji.
 • Polityka prywatności            Copyright 2018 ciepłolubni.com.pl

 • Kim są ciepłolubni? dowiedz się więcej

  Aktualności

  Seminarium dla wspólnot mieszkaniowych „Daj się ogrzać. Vademecum miejskiej sieci ciepłowniczej” to coroczne spotkanie dla administratorów organizowane przez „Ciepłolubnych”

  20-12-2019

  Celem spotkań jest usystematyzowanie wiedzy z zakresu przyłączenia do miejskiej sieci ciepłowniczej w Gdyni, oraz wszystkich zalet związanych z wyborem ciepła sieciowego.

  (więcej…)

  PGE Energia Ciepła, OPEC i Miasto Gdynia współpracują na rzecz poprawy jakości powietrza w Gdyni

  4 grudnia przedstawiciele PGE Energia Ciepła, OPEC i Miasta Gdyni przekazali radnym gdyńskich dzielnic Orłowo i Mały Kack informacje o planach związanych z rozwojem miejskiej sieci ciepłowniczej na tym obszarze. Prace w tych dzielnicach realizowane są w ramach programu unijnego dotyczącego uciepłownienia obszaru Gdyni Południe.

  (więcej…)

  Uszczelnij domowy budżet dzięki termowizji.

  02-12-2019

  Właśnie rozpoczęły się badania termowizyjne domów wielorodzinnych w Gdyni, w ramach trzeciej już edycji programu „Termowizja, czyli jak uszczelnić domowy budżet”.

  (więcej…)

  Rusza kolejna edycja kampanii „Daj się ogrzać. Przyłącz się do Ciepłolubnych”

  21-10-2019

  PGE Energia Ciepła, spółka z Grupy PGE, OPEC Sp. z o.o. i Urząd Miasta Gdyni zachęcają mieszkańców Gdyni i gminy Kosakowo do przyłączenia się do miejskiej sieci ciepłowniczej.

  Organizatorzy zapraszają mieszkańców na spotkanie informacyjne, które odbędzie się
  26 października w godzinach 10:00 – 14:00 w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Wacława Sierpińskiego w Gdyni przy ul. Mikołaja Kopernika 34 na Wzgórzu Św. Maksymiliana.

  (więcej…)

  Darmowe badania termowizyjne budynków wielorodzinnych

  12-09-2019

  Zapraszamy do skorzystania z możliwości przeprowadzenia nieodpłatnych badań kamerą termowizyjną w budynkach wielorodzinnych.

  W ramach tegorocznej edycji projektu „Termowizja, czyli jak uszczelnić domowy budżet – edycja III” właściciele, zarządcy oraz administratorzy wielorodzinnych budynków mieszkalnych mogą zgłaszać swoje budynki do udziału w projekcie.

  (więcej…)

  Zapraszamy na Pomorski Piknik Energetyczny!

  11-06-2019

  Już 15 i 16 czerwca na Skwerze Arki Gdynia odbędzie się kolejna edycja „Pomorskiego Pikniku Energetycznego”.

  (więcej…)

  Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty!

  09-11-2018

  Znamy już wyniki konkursu fotograficznego „SMOG jest sss…ssSTRASZNY. Pokaż jak go pokonać”. (więcej…)

  Konkurs fotograficzny „SMOG jest sss…ssSTRASZNY. Pokaż jak go pokonać”

  05-10-2018

  Ruszył konkurs fotograficzny dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych. Czekamy na Wasze prace do 5 listopada 2018r.

  (więcej…)

  Gdynianie doskonale rozumieją, że przyłączając się do miejskiej sieci ciepłowniczej mają bezpośredni wpływ na stan powietrza, którym oddychają.

  12-09-2018

  To rozwiązanie, które stanowi ekologiczną i bezpieczną alternatywę dla innych źródeł ogrzewania.

  (więcej…)