• x Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji.
 • Polityka prywatności            Copyright 2018 ciepłolubni.com.pl

 • Kim są ciepłolubni? dowiedz się więcej

  Dzień Otwarty w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

  W piątek, 15 września od godz. 10:00 do 18:00 trwać będzie Dzień Otwarty w siedzibie Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku, przy ul. Rybaki Górne 8 organizowany w ramach Pomorskich Dni Energii. Poświęcony on będzie walce z niską emisją. Zanieczyszczone powietrze to cichy zabójca – trzeba o tym pamiętać na co dzień. I likwidować stare, niespełniające norm kotły. Używać dobrej jakości paliwa. I nigdy nie spalać odpadów w domowych kotłach!  Ograniczać liczbę samochodów na ulicach i przesiadać się na autobus czy tramwaj, a także na rower.

  Podczas wielu wydarzeń Dnia Otwartego można będzie dowiedzieć się o źródłach energii odnawialnej, poznać innowacyjne rozwiązania oraz ekologiczne formy pozyskiwania energii. Nie zabraknie spotkań na temat transportu niskoemisyjnego oraz poprawy efektywności energetycznej.

  Pracownicy Samodzielnego Referatu ds. Energetyki Urzędu Miasta Gdyni, OPEC Sp. z o.o. oraz EDF Polska SA opowiedzą o możliwościach przyłączenia się do miejskiej sieci ciepłowniczej, gdyńskich projektach w zakresie ograniczenia zanieczyszczenia atmosfery oraz miejskich dotacjach na wymianę źródła ogrzewania i odnawialne źródła energii.

  Będzie mnóstwo atrakcji, konkursów i niespodzianek dla każdego.

  Zapraszamy do odwiedzin wspólnego stoiska UM Gdynia, OPEC, EDF oraz domku ciepłolubnych!