• x Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji.
 • Polityka prywatności            Copyright 2018 ciepłolubni.com.pl

 • Kim są ciepłolubni? dowiedz się więcej

  Rusza kolejna edycja kampanii „Daj się ogrzać. Przyłącz się do Ciepłolubnych”

  PGE Energia Ciepła, spółka z Grupy PGE, OPEC Sp. z o.o. i Urząd Miasta Gdyni zachęcają mieszkańców Gdyni i gminy Kosakowo do przyłączenia się do miejskiej sieci ciepłowniczej.

  Organizatorzy zapraszają mieszkańców na spotkanie informacyjne, które odbędzie się
  26 października w godzinach 10:00 – 14:00 w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Wacława Sierpińskiego w Gdyni przy ul. Mikołaja Kopernika 34 na Wzgórzu Św. Maksymiliana.

  Spotkanie organizowane jest w oparciu o realizowaną rozbudowę sieci ciepłowniczej na obszarze ulic Harcerska-Hallera, Legionów – Wachowiaka oraz Legionów – Kopernika w Gdyni.

  Wszyscy trzej partnerzy już po raz czwarty przygotowali wspólną kampanię, której celem jest promocja ciepła z miejskiej sieci ciepłowniczej jako ekologicznej, bezpiecznej i komfortowej alternatywy dla innych źródeł ogrzewania. Miejska sieć ciepłownicza to nie tylko sposób na poprawę jakości powietrza w mieście, ale także gwarancja wygody użytkowania m.in. z powodu swojej niezawodności oraz możliwości podłączenia tzw. ciepłej wody użytkowej.

  Już wkrótce mieszkańcy Gdyni zainteresowani zmianą sposobu ogrzewania będą mogli spotkać się z ekspertami w zakresie podłączenia się do miejskiej sieci ciepłowniczej. Będzie można dowiedzieć się jak krok po kroku przyłączyć się oraz jakie są aspekty techniczne i finansowe takiej zmiany.