• x Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji.
 • Polityka prywatności            Copyright 2018 ciepłolubni.com.pl

 • Kim są ciepłolubni? dowiedz się więcej

  W gdyńskim Infoboxie odbyły się warsztaty dla zarządców budynków – „Daj się ogrzać. Vademecum miejskiej sieci ciepłowniczej”

  21 października w gdyńskim Infoboxie odbyły się warsztaty dla zarządców budynków – „Daj się ogrzać. Vademecum miejskiej sieci ciepłowniczej”.

  Gospodarzami warsztatów byli organizatorzy kampanii informacyjno-edukacyjnej „Daj się ogrzać. Przyłącz się do ciepłolubnych”, czyli Gmina Miasta Gdynia, OPEC i EDF. W warsztatach wzięło udział prawie 30 zarządców, którzy poznawali tajniki miejskiej sieci ciepłowniczej – od technicznych po finansowe.

  Kwestią, która najbardziej interesowała zarządców były możliwości techniczne związane m.in. z rozwojem miejskiej sieci ciepłowniczej w Gdyni, kosztem podłączenia budynków i sprawnością instalacji wewnętrznej. Te ostatnie wyjaśniali przedstawiciele organizatorów warsztatów oraz eksperci z firmy projektującej instalacje wewnętrzne oraz zarządzającej budynkami, która podzieliła się swoją praktyką korzystania z sieci.

  Poza poradami budżetowymi, mówiono o wsparciu finansowym przyłączeń udzielanym przez Gminę Miasta Gdynia i pozostałych partnerów akcji, o przyjaznej produkcji ciepła przez EDF, oraz bezpiecznej i ekologicznej sieci ciepłowniczej OPEC.