• x Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Więcej informacji.
 • Polityka prywatności            Copyright 2018 ciepłolubni.com.pl

 • Kim są ciepłolubni? dowiedz się więcej

  Aktualności

  Ciepłolubni zapraszają do konkursu!

  17-11-2020

  Troska o dobry stan jakości powietrza powinna dotyczyć każdego z nas. Zachęcamy więc WSZYSTKICH, którym leży na sercu dbałość o to wspólne dobro, do wzięcia udziału w konkursie i podzielenia się swoimi pomysłami, co można zrobić dla poprawy jakości powietrza?

  Tym pytaniem Ciepłolubni ruszają z kolejną akcją promocyjną i zachęcają mieszkańców do poszukiwania rozwiązań, w ramach których wspólnie możemy zadbać o czystsze powietrze. Za pośrednictwem strony www.dlapowietrza.pl można podzielić się swoimi pomysłami i wygrać atrakcyjne nagrody: lot balonem dla 1 osoby, dron i elektryczna deskorolka.

  (więcej…)

  Znamy zwycięzców Olimpiady Energetycznej o Puchar Prezydenta Gdyni !

  19-10-2020

  Rywalizacja pomiędzy wszystkimi 44 drużynami, które brały udział w quizie była ogromna, a różnice w punktacji naprawdę niewielkie. Cieszymy się, że mieszkańcy województwa pomorskiego wykazali się tak znakomitą wiedzą z zakresu energetyki i nie są im obce zagadnienia z zakresu ochrony klimatu. Wszystkim drużynom serdecznie dziękujemy za udział. Do najlepszych zespołów, które wykazały się najszybszym refleksem i największą liczbą poprawnie udzielonych odpowiedzi już jadą nagrody, a są to:

  (więcej…)

  Ruszyły zapisy na Rodzinną Olimpiadę Energetyczną o puchar Prezydenta Gdyni dla mieszkańców województwa pomorskiego!

  30-09-2020

  Serdecznie zapraszamy rodziny z województwa pomorskiego do wzięcia udziału w RODZINNEJ OLIMPIADZIE ENERGETYCZNEJ O PUCHAR PREZYDENTA GDYNI. Olimpiada odbędzie się online 17/10/2020r.
  o godz. 11:00. Zarejestrować można się na stronie https://www.olimpiadaenergetyczna2020.pl do 14.10.2020 do godz. 23:59.

  (więcej…)

  Zapraszamy mieszkańców Gdyni do konkursu o cieple sieciowym

  10-02-2020

  „Czym jest dla ciebie ciepło domowe?” – to pytanie konkursowe, które będzie wyświetlane na ekranach autobusów komunikacji miejskiej w Gdyni. Odpowiedź należy przesłać SMS-em w terminie 09.02.2020 – 19.02.2020 na numer telefonu podany na ekranie. Dla osób, które zgłoszą najbardziej kreatywne odpowiedzi organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody. Konkurs to jedna z wielu inicjatyw w ramach kampanii „Ciepłolubnych”, której celem jest promocja bezpiecznego i ekologicznego ogrzewania wśród mieszkańców Gdyni oraz zaangażowanie ich do wspólnej zabawy. Regulamin konkursu.

  Bezpieczne i ekologiczne! Ciepło z miejskiej sieci ciepłowniczej

  05-02-2020

  Gdynia, już od wielu lat, znajduje się w czołówce najczystszych miast w Polsce. Wspólne projekty realizowane przez PGE Energia Ciepła, spółkę z Grupy Kapitałowej PGE, OPEC Sp.o.o. i Urząd Miasta w ramach kampanii „Daj się ogrzać. Przyłącz się do Ciepłolubnych”, zachęcają mieszkańców do przyłączania się do miejskiej sieci ciepłowniczej.

  (więcej…)

  Seminarium dla wspólnot mieszkaniowych „Daj się ogrzać. Vademecum miejskiej sieci ciepłowniczej” to coroczne spotkanie dla administratorów organizowane przez „Ciepłolubnych”

  20-12-2019

  Celem spotkań jest usystematyzowanie wiedzy z zakresu przyłączenia do miejskiej sieci ciepłowniczej w Gdyni, oraz wszystkich zalet związanych z wyborem ciepła sieciowego.

  (więcej…)

  PGE Energia Ciepła, OPEC i Miasto Gdynia współpracują na rzecz poprawy jakości powietrza w Gdyni

  4 grudnia przedstawiciele PGE Energia Ciepła, OPEC i Miasta Gdyni przekazali radnym gdyńskich dzielnic Orłowo i Mały Kack informacje o planach związanych z rozwojem miejskiej sieci ciepłowniczej na tym obszarze. Prace w tych dzielnicach realizowane są w ramach programu unijnego dotyczącego uciepłownienia obszaru Gdyni Południe.

  (więcej…)

  Uszczelnij domowy budżet dzięki termowizji.

  02-12-2019

  Właśnie rozpoczęły się badania termowizyjne domów wielorodzinnych w Gdyni, w ramach trzeciej już edycji programu „Termowizja, czyli jak uszczelnić domowy budżet”.

  (więcej…)

  Rusza kolejna edycja kampanii „Daj się ogrzać. Przyłącz się do Ciepłolubnych”

  21-10-2019

  PGE Energia Ciepła, spółka z Grupy PGE, OPEC Sp. z o.o. i Urząd Miasta Gdyni zachęcają mieszkańców Gdyni i gminy Kosakowo do przyłączenia się do miejskiej sieci ciepłowniczej.

  Organizatorzy zapraszają mieszkańców na spotkanie informacyjne, które odbędzie się
  26 października w godzinach 10:00 – 14:00 w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Wacława Sierpińskiego w Gdyni przy ul. Mikołaja Kopernika 34 na Wzgórzu Św. Maksymiliana.

  (więcej…)

  Darmowe badania termowizyjne budynków wielorodzinnych

  12-09-2019

  Zapraszamy do skorzystania z możliwości przeprowadzenia nieodpłatnych badań kamerą termowizyjną w budynkach wielorodzinnych.

  W ramach tegorocznej edycji projektu „Termowizja, czyli jak uszczelnić domowy budżet – edycja III” właściciele, zarządcy oraz administratorzy wielorodzinnych budynków mieszkalnych mogą zgłaszać swoje budynki do udziału w projekcie.

  (więcej…)